ankara escort

Başkan Aksak’tan İşçiler İçin Yeni Açıklama!

BÖLGE HABERLERİ, CEYLANPINAR, GÜNDEM, Manşet, SİYASET, URFA'DAN

Belediye Personelinden Başkan Aksak’a Destek

BÖLGE HABERLERİ, CEYLANPINAR, GÜNDEM, Manşet, URFA'DAN

Doktorsuzluk Ceylanpınar’da Can Almaya Devam Ediyor

CEYLANPINAR, Manşet, SAĞLIK, URFA'DAN, YAŞAM

Ceylanpınar Yanmaya Devam Edecek

Bu haber 14 Ağustos 2019 - 9:21 'de eklendi ve 474 kez görüntülendi.

Ceylanpınar’da sıcak hava dalgasının etkisi sürüyor. Ceylanpınar’da bugün hava sıcaklığının 46 dereceyi bulması bekleniyor.

Ceylanpınar’da Kurban bayramı boyunca hava sıcaklığı 40 derecenin üstünde oldu. En yüksek sıcaklık ise 47 dereceyle dün yaşandı. Hava sıcaklığı bayramın 3. günü 47 dereceyle zirve yaptı. Kurban Bayramı son günü ise hava sıcaklığının 46 derece olması bekleniyor. Bayramdan sonra hava sıcaklığı mevsim normallerine 6 derece birden düşerek 37 dereceye kadar gerilemesi bekleniyor. Sıcaklardan bunalan vatandaşlar kendilerini klimalı mekânlara, belediye parklarına ve yüzme havuzlarına attı.

​Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, iç bölgelerde yarın mevsim normallerinin 6 ila 10 derece üzerinde hava sıcaklıklarının yaşanacağı tahmininde bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, günün en yüksek hava sıcaklıkların yarın İç Anadolu, İç Ege, Karadeniz’in İç Kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısı, perşembe günü ise İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Doğu Anadolu’nun Kuzeyi ile Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde mevsim normallerinin 6 ila 10 derece üzerinde olacağı tahmin ediliyor.