ankara escort

Başkan Aksak’tan İşçiler İçin Yeni Açıklama!

BÖLGE HABERLERİ, CEYLANPINAR, GÜNDEM, Manşet, SİYASET, URFA'DAN

Belediye Personelinden Başkan Aksak’a Destek

BÖLGE HABERLERİ, CEYLANPINAR, GÜNDEM, Manşet, URFA'DAN

Doktorsuzluk Ceylanpınar’da Can Almaya Devam Ediyor

CEYLANPINAR, Manşet, SAĞLIK, URFA'DAN, YAŞAM

Ceylanpınar’daki İşçiler İçin Başkandan Açıklama

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 9:54 'de eklendi ve 1.970 kez görüntülendi.

Ceylanpınar’da işten çıkarılan işçiler ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdullah Aksak, “Vatandaşa tepeden bakan, görevlerini sürekli aksatan bir anlayış sergiledikleri ve temizlik hizmetlerini sürekli aksattıkları çöpleri gerektiği gibi toplamadıkları halktan gelen yoğun talep ve şikâyetler neticesinde hiçte istemediğimiz bazı kararlar almak zorunda kaldık. Dışarıdan provokatör bir grup tarafından yönetilen bu arkadaşlar ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık” dedi.

Ceylanpınar Belediyesinde işten çıkarılan işçiler ile ilgili olarak Belediye Başkanı Abdullah Aksak’tan bir açıklama geldi.

Çıkarılan işçilerin, işlerini layıkıyla yapmadığını aktaran Aksak, dışarıdan provokatör bir grup tarafından yönetilen işçiler ile yollarını ayırdıklarını dile getirdi.

Aksak açıklamasında şunları söyledi:

“Göreve başladığımız ilk günden beri sürekli dile getirdiğimiz gibi belediye bünyesinde çalışan emekçi kardeşlerimiz ile Ceylanpınar’ımıza güzel hizmetler yapmak için birlikte çalışma çağrısı yapmıştık. Görevini yapan arkadaşlarımızla yola devam edeceğimizi defalarca dile getirmiştik ancak geçen zaman zarfında bütün iyi niyetli girişim ve uyarılarımıza rağmen gerek temizlik biriminde gerek belediyemizin diğer birimlerinde çalışan bazı arkadaşlarımız işlerini laiki ile yapmadıkları görevlerini sürekli aksattıkları tespit edilmiştir.

Vatandaşa tepeden bakan, görevlerini sürekli aksatan bir anlayış sergiledikleri ve temizlik hizmetlerini sürekli aksattıkları çöpleri gerektiği gibi toplamadıkları halktan gelen yoğun talep ve şikâyetler neticesinde hiçte istemediğimiz bazı kararlar almak zorunda kaldık. Dışarıdan provokatör bir grup tarafından yönetilen bu arkadaşlar ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık.”

Öte yandan belediyedeki işlerinden çıkarılan 85 işçi, sabah saatlerinde intihar girişiminde bulunmuştu.